V septembri nás čaká prvý ročník Festivalu detských a mládežníckych dychových orchestrov a Big-Bandov.

Zúčastniť sa ho môžete v Bratislave a to snáď v celej! Od Námestia sv. Františka v Karlovej Vsi cez Vodárenskú záhradu, Karloveské centrum kultúry – Kamel klubu až po Sad Janka Kráľa v Petržalke budú zaznievať pútavé skladby v podaní orchestrov z celého Slovenska + nášho špeciálneho zahraničného hosťa. Komornú hudbu si môžete vypočuť v Kostole Najsvätejšieho Spasiteľa (jezuitský kostol) a v spolupráci so študentmi Konzervatória, Tosltého 11 aj v Kamel Klube.

! Dôležité !

Vstup na všetky podujatia v rámci festivalu bude umožnený iba osobám v režime OTP (očkovaný, testovaný, prekonal ochorenie COVID 19) v zmysle vyhlášky č. 241/2021 ÚVZ SR, o opatreniach pri organizovaní hromadných podujatí. Podujatia organizované v Karloveskom centre kultúry (Kamel klube) majú limitovanú kapacitu a je nutné sa vopred zaregistrovať na rezervacie@karlovaves.sk. Všetky podujatia sú bez vstupného.Informácie o jednotlivých zoskupeniach:

Ďalej účinkuje Fanfárový súbor Istropolis Brass, ktorý je zložený z hráčov hrajúcich na plechových dychových nástrojoch. Pozostáva z členov FOR Bratislava a Istropolis Concert Bandu.

Odkazy:

Komorné zoskupenie SAXTET, sobota 18. 09. 2021 – 18:00 Kamel klub