sk-SKen-US

Author: Created: 2/11/2014 9:22 AM
Sem dávame novinky o nás...
By admin on 2/17/2017 8:57 PM
Za sebou už máme náš reprezentačný ples a Juniori detský karneval. Ale cvičíme naplno ďalej, čaká nás ešte Chorvátsky bál a celá novú sezóna, v...
By admin on 10/31/2016 9:28 PM

To, ako čas letí, už ani nemá zmysel spomínať. V lete sme odohrali s mažoretkami vo Francúzsku výborné pochody, v septembri sme si zahrali na svadbe a v októbri sme sa stali Laureátmi celoštátnej súťaže mládežníckych dychových orchestrov. To len tak v skratke, naše posledné pôsobenie. Najbližšie nás už čakajú vianočné trhy, ale aj 15 výročie ZUŠ Istrijská, na ktorej sme vznikli. A popri tom nezabudneme nacvičiť opäť nejaké novinky, ktorými vás prekvapíme v plesovej sezóne! 

By admin on 7/1/2016 1:34 PM

Čas prázdnin a dovoleniek začal, rovnako budeme oddychovať aj my. Toto leto bude pre nás pokojnejšie ako to minulé, čaká nás zájazd do Francúzska s mažoretkami a možno nejaký koncert. Krásne leto Vám prajeme!  

By admin on 2/11/2016 9:55 PM
Plesovú sezónu máme úspešne za sebou. Dúfame, že aj Vy ste si ju užili a zabavili sa.  Teraz máme chvíľu voľno od koncertov, no to naplno využijeme na nácvik nových skladieb, ktoré sa veru len tak z listu nezahrajú - máte sa na čo tešiť! Už aj na plesoch sme predstavili pár nových tanečných pesničiek, z ktorých najväčší úspech mala jedna veľmi chytľavá ruská (tá naozaj stojí za to!). Okrem rozširovania repertoáru máme v kalendári samozrejme koncerty, súťaž a aj nejaké zaujímavé projekty, ale o tom Vás včas budeme informovať. Keďže minulý rok sme sa úspešne zúčastnili troch súťaží, zájazdu do FR a nahrali sme CD, tento rok bude značne viac oddychový - dalo to zabrať... Ak ešte nemáte naše CD, neváhajte a objednajte si ho! Okrem toho nás potešíte aj tým, ak nám darujete Vaše 2% z dane!...
By admin on 12/21/2015 2:44 PM


V piatok večer sme slávnostným koncertom úspešne uviedli do života naše prvé CD s názvom ,,FOR Bratislava". 
Tak si môžeme aj my na chvíľu oddýchnuť a aj Vám prajeme prekrásne vianočné sviatky prežité s tými najmilovanejšími!
A všetko dobré v novom roku, v ktorom sa určite opäť stretneme na mnohých koncertoch! 

By admin on 12/1/2015 10:42 PM
By admin on 11/14/2015 1:39 PM
Ten čas letí neuveriteľne rýchlo... naposledy sme písali o všetkom, čo sme zažili  cez leto a zrazu tu máme polovicu novembra, pred sebou Katarínsku zábavu  a vianočné koncerty. Na čo sa ale tešíme najviac, je krst nášho debutového CD  s názvom FOR Bratislava, ktorý bude 18.12.2015 o 19:00hod v budove Slovenského  rozhlasu. Je to pre nás veľká vec, lebo všetka práca od samotného nahrávania,  cez administratívne veci, financie a podobne dala poriadne zabrať, ale stálo to za to  a sme radi, že sa budeme môcť prezentovať už aj týmto spôsobom. Preto Vás čo najsrdečnejšie pozývame na túto udalosť, ktorá bude pre nás jednou z hlavných v tomto roku :-)

...
By admin on 8/25/2015 1:24 PM

Toto leto sme mali skutočne pestré. Začalo sa ešte v júni úspechom v Lednických Rovniach, pokračovalo v júli na zájazde s mažoretkami vo Francúzsku.
V auguste sme opäť zabodovali na ďalšej súťaži - Dychovky v preši, odohrali hody a poriadne zabavili a vytancovali návštevníkov Dychfestu v Dolnej Krupej (odkiaľ máme aj nové videá - nájdete ich aj tu). Okrem toho všetkého sa naplno pracovalo aj na našom CD, ktoré uvedieme do života v októbri. Dúfame, že aj vy ste mali krásne leto! :) 

By admin on 6/17/2015 8:15 PM

V poslednom čase sme účinkovali na rôznych podujatiach, definitívne sme ukončili nahrávanie CDčka a nacvičili nové skladby. Už tento víkend nás čaká celoslovenská súťaž v Lednických Rovniach, v júli zájazd do Francúzska s mažoretkami TINA a v auguste sa zúčastníme súťaže Dychovky v Preši. Veríme, že máte tiež pestrý program a tešíme sa na stretnutia s Vami! 

By admin on 2/28/2015 4:04 PM

CDPlesová sezóna je úspešne za nami! :) Teraz sa naplno chystáme na nahrávanie CD. Plánovali sme to už dávnejšie, no celá cesta k zorganizovaniu a finančnému pokrytiu bola veľmi dlhá. Preto sme nesmierne radi, že sa nám to podarilo a ideme na to! :) Tak sa tešíme a určite sa máte aj Vy na čo tešiť, keď naše prvé CD uzrie svetlo sveta.
Ďakujeme za podporu, lebo bez Vás by to určite nešlo! :) Držte palce.